O společnosti

Společnost LUNDÁK - VRINS vznikla v roce 1991 jako firma zabývající se dovozem použitého kancelářského nábytku z Holandska. Postupem času se transformovala na společnost s ručením omezeným - do obchodního rejstříku vedeného Městským soudem v Praze byla zapsána do oddílu C, vložka 39651, dne 5. září 1995 - a zároveň zareagovala na požadavky trhu a mimo kancelářský nábytek dnes nabízí i prakticky veškerý bytový nábytek. Obojí nové i použité.

Pokud jde o kancelářský nábytek, v prodejním skladu o nezanedbatelné ploše 3.500 m2 a s vlastním velkým parkovištěm, nacházejícími se na samém okraji obce Žírovy nedaleko Příbrami (více viz záložka "Kudy k nám" v hlavním menu), si můžete vybrat z nabídky několika variabilních systémů kancelářského sektoru, včetně kancelářských i jednacích židlí a křesel.

Z bytového nábytku sortiment společnosti LUNDÁK - VRINS s.r.o. zahrnuje vše od sedacích souprav, přes konferenční stolky, kuchyňské linky, postele, válendy, jídelní stoly a židle, až po sektorový nábytek, pokojové stěny, a další.

Použitý nábytek lze zakoupit i nadále a i v této oblasti je z čeho vybírat. Je mu vyhrazena celá zvláštní budova a v nabídce je množství stolů a židlí, skříní vhodných do vybavení dílen, garáží, šaten, apod.

Protože má firma vlastní dopravu, je možné po dohodě zakoupený nábytek dovézt zákazníkovi až domů.

foto foto foto foto foto foto