Kancelářský nábytek

Potřebujete-li vybavit kancelář, v našem prodejním skladu si jistě vyberete. Nabízíme hned několik různých variabilních systémů kancelářského nábytku. Zakoupit lze u nás též kancelářské a jednací židle i křesla.

Kancelářský nábytek DINO

Kancelářský nábytek DINO zahrnuje spoustu vysoce variabilních dílů. Zejména stolové díly umožňují díky své univerzálnosti ideální vyplnění prostoru. Jednoduchým způsobem tak lze vytvořit praktické pracovní, odkládací a jednací sestavy. Desky stolů, dvířka, výsuvné desky klávesnice jsou olepeny plastovou ABS hranou. Standardní povrchovou úpravou nábytku je lamino pór černý v kombinaci s třešní. Po domluvě lze dodat i jiné barvy, avšak v takovém případě je třeba počítat s vyšší cenou a delším termínem dodání. Nábytek se dodává demontovaný.

foto foto foto foto

Kancelářský nábytek UNO

Kancelářský nábytek UNO se vyrábí z laminované dřevotřísky s plastovými ABS hranami. K dostání jsou barevné kombinace černá/třešeň, celotřešeň nebo celoolše. Kancelářský nábytek UNO sestává z velkého množství dílů, ze kterých lze sestavit nespočet kombinací. Dodává se demontovaný. Jednoduchá montáž. Téměř všechny prvky jsou k dispozici ihned k odběru.

foto foto foto

Kancelářský nábytek HOBIS

Kancelářský nábytek HOBIS je vyroben z laminovaných dřevotřískových desek s ABS hranou a obsahuje nepřeberné množství různých prvků (jen u stolů jsou to tři řady po 50 typech). Samozřejmostí jsou skříně, kontejnery, židle jednací i otočné a mnoho dalších doplňků, včetně kancelářských kuchyněk. Nábytek je dodáván v 15 různých barevných odstínech. Jedná se o nábytek vyšší kvality a tomu i odpovídající ceny. Součástí nabídky systému HOBIS jsou také kovové skříně (šatní i policové a kovové kartotéky.)

foto foto foto

foto foto foto foto foto foto